KTM 1390 SUPER DUKE RR TRACK
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.

Kľúčové špecifikácie KTM 1390 SUPER DUKE RR TRACK 2026
Motor a pohonný reťazec
| Typ motora | V |
|---|---|
| Výkon motora | 202 k |
| Otáčky za minútu pri max. výkone | 10000 ot./min. |
| Krútiaci moment | 151 Nm |
| Palivový systém | Vstrekovanie |
| Stupne | 75 |
| Štartér | Elektrický |
| Typ spojky | Viaceré doštičky v olejovom kúpeli, Zabanenie odskakovaniu kolies, Spojkové systémy |
| Zapaľovanie | Dvojité zapaľovanie |
| Prevodovka | Reťaz |
| Typ prevodovky | Radenie prevodových stupňov |
| Počet prevodových stupňov | 6 |
| Valce | 2 |
| Zdvihy piestov | Štvortaktný |
| Ventily na valec | 4 |
| Chladenie | kvapalina |
| Zdvihový objem | 1350 cm3 |
Predné odpruženie
| Predné odpruženie | Obrátená teleskopická vidlica |
|---|---|
| Technológia | Uzavretá kazeta |
| Značka | WP |
| Zdvih | 130 mm |
| Nastavenie | Kompresia, Predpätie, Prepruženie |
Zadné odpruženie
| Odpruženie | Výkyvné rameno |
|---|---|
| Tlmič | Monoshock |
| Značka | WP |
| Zdvih | 120 mm |
| Nastavenie | Kompresia, Predpätie, Prepruženie |
| Materiál | Karbón |
Podvozok
| Rám | Oceľ |
|---|---|
| Typ rámu | Rúrkový |
| Uhol sklonu | 65.3 stupne |
| Závlek kolesa | 101 mm |
Predné brzdy
| Typ | Dva disky |
|---|---|
| Priemer | 320 mm |
| Piest | Štyri piesty |
| Uchytenie tlmičov | Pevný strmeň |
| Uvedenie do chodu | Hydraulický |
| Technológia | radiálny, Monoblok, Vlna |
| Značka | Brembo |
Zadné brzdy
| Typ | Kotúč |
|---|---|
| Priemer | 240 mm |
| Piest | Dva piesty |
| Značka | Brembo |
Asistenčné systémy
| Pokročilé asistenčné systémy pre jazdca | Jazdné režimy, Regulácia krútiaceho momentu motora, Ride-by-Wire, Asistent radenia, Asistent radenia so signalizáciou, Anti-wheelie, Moderná elektronika, Komfort, KTM Quickshifter Plus |
|---|
Rozmery a hmotnosti
| Priemer prednej pneumatiky | 17 palce |
|---|---|
| Priemer zadnej pneumatiky | 17 palce |
| Rázvor | 1491 mm |
| Výška sedadla | 860 mm |
| Suchá hmotnosť | 177 kg |
| Objem palivovej nádrže | 17.5 l |
| Svetlá výška | 109 mm |
Vybavenie
| Vybavenie | TFT displej, Moderná elektronika |
|---|
Najnovšie články 1000PS o KTM 1390 SUPER DUKE RR TRACK
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) KTM 1390 SUPER DUKE RR TRACK
- Aká je aktuálna trhová cena modelu KTM 1390 SUPER DUKE RR TRACK?
- Aktuálna priemerná trhová cena modelu KTM 1390 SUPER DUKE RR TRACK, rok výroby 2026, je 40 800 EUR s priemerným nájazdom 0 km.
- Ktorý z nich je lepší? KTM 1390 SUPER DUKE RR TRACK alebo KTM 1390 Super Duke RR?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu KTM 1390 SUPER DUKE RR TRACK?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Naked bike je dostupnosť veľmi zlá. Na trhu je k dispozícii veľmi málo motocyklov KTM 1390 SUPER DUKE RR TRACK.
- Ako populárny je model KTM 1390 SUPER DUKE RR TRACK?
- Na trhu je veľmi slabý dopyt po modeli KTM 1390 SUPER DUKE RR TRACK.
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.
TOP porovnania
KTM 1390 SUPER DUKE RR TRACK Obrázky
Zdroj: 1000PS









Zobraziť viac obrázkov
